کیفیت سرلوحه دورناباتری قرار دارد

نصر: مدیر عامل شرکت دورنا باتری گفت: رسیدن به اهداف و بیاینه های ماموریت متعالی شرکت، استراتژی های نابی را نیز طلب می کند، دورنا باتری قصد دارد با هدف قرار دادن حوزه کیفیت در سرلوحه اقدامات خود و تلاش وافر در جهت جلب رضایت مشتری خود؛ در پیش گرفتن روش های نوآورانه سیستم بازاریابی، تبلیغ و توزیع، راه رسیدن به اهداف خود را هموار نماید.

به گزارش نصر، بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی تخصصی قطعات یدکی خودرو ایران با تولیدکنندگانی از ۱۵ استان داخلی و ۲ کشور خارجی در نمایشگاه بین المللی تبریز از چهارشنبه 9 شهریور آغاز و تا ۱۲ شهریور در سالن های پروین اعتصامی و امیرکبیر نمایشگاه بین المللی تبریز با رعایت پروتکل های بهداشتی برای بازدید متخصصان و علاقه مندان از ساعت ۱۶ تا ۲۲ دایر شد.
در این نمایشگاه از استان های آذربایجان شرقی، تهران، خراسان رضوی، اصفهان، اراک، کردستان، اهواز، مازندران، چهارمحال بختیاری، گیلان، کرمانشاه، سمنان، همدان، البرز و قزوین شرکت داشتند. 
در این نمایشگاه همچنین از کشورهای آلمان و چین در قالب نمایندگی در زمینه تولید انواع قطعات خودرو، تجهیزات تعمیرگاهی و دیاگ، لنت ترمرز، انواع فیلتر، انواع روغن موتور و گیربکس، بلبرینگ، قطعات جلوبندی، قطعات فلزی بدنه خودرو، قطعات سیستم تعلیق خودرو، فورج، انواع تسمه، اگزوز، دیسک صفحه و کلاچ و سایر قطعات خودرو شرکت کرده اند.

در حاشیه این نمایشگاه به یکی از غرفه های موفق در حوزه تولید باتری سر زدیم و با مدیر عامل و پرسنل آن مجموعه ی موفق گفتگو کردیم.
تولید انواع باتری خودرویی، تولید انواع پلاستیک صنعت باتری، بازیافت انواع باتری فرسوده، واردات و صادرات کالا های مجاز، توزیع و فروش انواع باتری بخشی از فعالیت های این شرکت است. 
“سعید صدیقی بناب” مدیر عامل شرکت دورنا باتری در گفتگو با نصر ضمن اعلام سوابق خود به معرفی این مجموعه پرداخت و گفت: قبل از ثبت این شرکت تجربه لازم در امر تولید باتری خودرو را داشته و به عنوان مدیر عامل و سهامدار عمده شرکت دورنا باتری، سوابق مثبت و در خور توجهی در صنعت  باتری خودرو داشتم. 
وی ادامه داد: این شرکت در حال حاضر سالانه بیش از یک میلیون عدد باتری خودرو با برند های ارس نوبل پوشیتا دورنا و ای پلاس تولید کرده و حدود 10 درصد ظرفیت تولید کشور را به خود اختصاص داده است. 
وی ادامه داد: این شرکت با بهره گیری از پرسنل مجرب و تجهیزات مدرن آزمایشگاه شیمی، کوانتومتریو برق و همچنین استفاده از دانش و تکنولوژی با استاندارد های روز دنیا و با بهره گیری از مشاوران اسپانیایی و ژاپنی درصدد تولید محصولات جدید با بهترین کیفیت می باشد.

صدیقی افزود: کارخانه این شرکت در زمینی به مساحت بیش از 40 هزار متر مربع واقع در جاده صوفیان – شهرک صنعتی آیت الله هاشمی رفسنجانی قرار دارد. 
وی سپس به دورنمای این شرکت اشاره کرد و گفت: شرکت گروه تولیدی دورنا باتری با رعایت استانداردهای روز دنیا، تولید کالا های با کیفیت فاز اول و دوم طرح خود را در کمتر از یک و نیم سال راه اندازی کرده است.
وی اضافه کرد: این شرکت در نظر دارد ظرف 5 سال آینده بعنوان شرکت برتر داخلی در زمینه تولید باتری تبدیل شود، همچنین شرکت در حوزه صادرات در قاره آسیا قدم های مثبتی برداشته است. 
صدیقی با تاکید بر اهداف شرکت اذعان کرد: مهمترین هدف شرکت علاوه بر سود مقاصد مهم دیگری را نیز دنبال می کند که می‌توان به رهبری بازار، توسعه برند شرکت، ایجاد فرصت های شغلی جدید در منطقه اشاره کرد. 

گزارش نصر اضافه می کند، همچنین در روز صنعت و معدن مورخه 1401/05/06 مراسمی  با حضور صنعتگران موفق استانی در مرکز همایش های بین المللی خاوران برگزار شد که شرکت دورنا باتری بعنوان واحد نمونه استانی انتخاب شد. 
صدیقی در این مراسم اظهار داشت: در این مجموعه از باتری 35 آمپر تا 200 آمپر تولید می شود و اتفاق مهمی که در این نمایشگاه رخ داد رونمایی از باتری L1:50  برای باتری های سبک و 220 و 230 آمپربرای ماشین های سنگین بود که شرکت را در رده دوم از بابت تنوع کالا در بین تولید کنندگان صنعت باتری قرار داد.