10 درصد ظرفیت تولید باتری کشور در اختیار دورنا باتری است​

صنعت باتریهای سرب اسید در کشور طی سا لهای اخیر توانسته به خوبی نیاز کشور را برآورده کند.این صنعت به لحاظ کمی و کیفی پیشرفت چشمگیری داشته  و مجموعه  دورناباتری جزء شرکتهایی است که در سالهای گذشته درمسیر صحیحی قدم برداشته و توانسته به موفقیتهای بزرگی در این حوزه دست پیدا کند.

بررسی عملکرد این شرکت طی 10 سال اخیرنشان میدهد چگونه توانسته گام به گام پیش برود و مشتریان وفاداری را برای محصولاتش به دست آورد. تولید با کیفیت ، شعاراصلی این شرکت تولیدکننده باتری است و با تاکید بر آن ، روند رو به رشدی داشته و دارد. درعین حال تاکید بر تحقیق و توسعه و سرمایه گذاری دراین بخش و داخلی سازی این محصول نشان از رویکرد متفاوت دورناباتری درحوزه تولید است. محصولات این شرکت مورد اقبال مشتریان است واین مهم جز با سرمایه گذاری دربحث تحقیق و توسعه و تاکید مدیریت آن بر تولید با کیفیت تحقق پیدا نمی کرد. همچنین در روز صنعت و معدن طی مراسمی که با حضور صنعتگران موفق استان آذربایجان شرقی برگزار شد، شرکت دورنا باتری به عنوان واحد نمونه استانی انتخاب شد.

این شرکت قصد دارد دراین منطقه فرصتهای شغلی بیشتری ایجاد کند و ضمن افزایش سهم خود در بازار باتری ایران، بحث صادرات به دیگر کشورها را نیز پیوسته دنبال کند. درهمین زمینه مدیرعامل شرکت دورناباتری در گفتوگو با روزنامه «دنیای خودرو »با بیان اینکه تاکید ما بر کیفیت استواراست، گفت: «رسیدن به اهداف و بیانیه های ماموریت متعالی شرکت، استراتژیهای نابی را نیز طلب میکند. بنابراین دورناباتری قصد دارد با ارتقای کیفیت محصولاتش به طور پیوسته در راستای جلب رضایت مشتریان خود با تلاش وافر اهداف شرکت را یکی پس از دیگری محقق کند. »

سعید صدیقی بناب درادامه با اشاره به مسیری که دورناباتری برای رسیدن به موفقیت باید طی کند، تصریح کرد: «دورناباتری قصد دارد با در پیش گرفتن رو شهای نوآورانه سیستم بازاریابی، تبلیغ و توزیع، راه رسیدن به اهداف خود را هموار کند. 

شرکت دورناباتری درحال حاضر به تولید و توزیع انواع باتری خودرو، تولید انواع پلاستیک مورد استفاده در صنعت باتری، بازیافتا نواع باتری فرسوده و واردات و صادرات کالاهای مجاز مشغول است. مدیرعامل این شرکت با اشاره به فعالیتهای متنوع این شرکت گفت: «قبل از ثبت این شرکت تجربه لازم در امر تولید باتری خودرو را دراختیار داشتم و به عنوان مدیرعامل و سها مدارعمده شرکت دورناباتری،از سوابق مثبت و در خور توجهی در صنعت باتری خودرو برخوردارم. »

سعید صدیقی بناب با تاکید براینکه شرکت دورناباتری سالانه بیش از یک میلیون دستگاه از انواع باتری را تولید می کند، ادامه داد: «شرکت دورناباتری سالانه بیش از یک میلیون دستگاه باتری خودرو با برندهای ارس، نوبل، پوشیتا، دورنا وای پلاس تولید کرده و حدود 10 درصد ظرفیت تولید کشور را به خود اختصاص دادها ست.  وی افزود: «این شرکت با بهره گیری از پرسنل مجرب و تجهیزات مدرن آزمایشگاه شیمی، کوانتومتری وبرق و همچنین استفاده از دانش و تکنولوژی با استانداردهای روز دنیا وبا بهره گیری از مشاوران اسپانیایی و ژاپنی درصدد تولید محصولات جدید با بهترین کیفیت است.  صدیقی درادامه با اشاره به پتانسیل های بالای دورناباتری اظهار کرد: «شرکت درحوزه صادرات به کشورهای مختلف در قاره آسیا گامهای مثبتی برداشته است.  وی سپس به دورنمای این شرکت اشاره کرد و گفت: «شرکت گروه تولیدی دورناباتری با رعایت استانداردهای روز دنیا، تولید کالاهای با کیفیت فازا ول و دوم طرح خود را در کمتر از یکسال و نیم را ه اندازی کرده است.  کارخانه این شرکت در زمینی به مساحت بیش ا ز 40 هزار مترمربع واقع در جاده صوفیان – شهرک صنعتی آیت الله هاشمی رفسنجانی قرار دارد. مدیرعامل شرکت دورناباتری با تاکید برا هداف شرکت اذعان کرد: «شرکت علاوه بر کسب سود، مقاصد مهم دیگری را نیز دنبال میکند که از آن جمله می توان به رهبری بازار، توسعه برند شرکت وا یجاد فرصتهای شغلی جدید در منطقه اشاره کرد.  صدیقی اظهار داشت: «درا ین مجموعه از باتری 35 آمپر گرفته تا 200 آمپر تولید می شود واتفاق مهمی که دربیست وششمین نمایشگاه قطعات تبریز رخ داد رونمایی ازباتری( L1- 50AH ) در حوزه باتری های سبک  و (C 220,230AH  ) و 220 و 230 آمپر برای خودروهای سنگین بود که شرکت را در رده دوم از بابت تنوع کالا در بین تولیدکنندگان صنعت باتری قرار داد.